Zmiany w trasach autobusów w związku z remontem

Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
02-11-2023
Pierwszy etap remontu odcinka Al. Armii Krajowej wraz ze skrzyżowaniem z ul. Wojska Polskiego - częściowa zmiana trasy linii autobusowych. 
W związku z rozpoczęciem pierwszego etapu remontu odcinka Al. Armii Krajowej wraz ze skrzyżowaniem z ul. Wojska Polskiego, częściowej zmianie ulegną trasy linii autobusowych: 
  1. nr 1, 4 i 9, które jadąc w kierunku centrum od Ronda Solidarności przejadą ul. Łódzką do ul. Wojska Polskiego, tym samym omijając przystanek autobusowy na ul. Wojska Polskiego przy Skwerze Rawity. W przeciwnym kierunku przejazd bez zmian.
  2. nr 0,2,5,6,7 i 8 jadąc w kierunku Osiedla Słowackiego ulicą Wojska Polskiego skręcą w ul. Polną do Al. Armii Krajowej, omijając tym samym przystanek autobusowy przy ul. Al. Armii Krajowej (przy stacji paliw BP). W przeciwnym kierunku przejazd bez zmian.
 
Dalsze prace wymagały będą kolejnych zmian w organizacji przejazdów autobusów MZK. Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na komunikaty w tej sprawie rozwieszane na przystankach autobusowych i podawane w lokalnych mediach.

 
← powrót