Zmiana obszaru strefy płatnego parkowania

Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
07-03-2024
zdjęcie
Od 1 marca 2024 roku parkowanie pojazdów na miejscach parkingowych usytuowanych po wschodniej stronie Al. Armii Krajowej od ul. Słowackiego do ul. Szkolnej podlega opłacie parkingowej.
Strefa płatnego parkowania została powiększona przez Radę Miasta na wniosek właściciela oraz najemców budynku usługowo-biurowego mieszczącego się pod adresem Słowackiego 67/Armii Krajowej 18.
    Ponadto od tego dnia pobór opłat parkingowych na obszarze całej strefy będzie odbywał się za pomocą nowych urządzeń. W związku ze zmianą umowy na administrowanie strefy płatnego parkowania, 29 lutego br nastąpi wymiana dotychczasowych parkometrów na fabrycznie nowe. Wszystkie obecne funkcje parkometrów zostaną zachowane. Płatności będzie można dokonywać bilonem, kartą płatniczą i blikiem. Dodatkowo zostanie wprowadzone korzystne rozwiązanie dla użytkowników strefy, polegające na możliwości przedłużenia czasu ważności biletu parkingowego. Funkcja ta będzie pozwalać na zakup drugiego biletu na ten sam numer rejestracyjny pojazdu, który przedłuży ważność obowiązującego biletu. Ważność drugiego biletu rozpocznie się z czasem zakończenia ważności pierwszego biletu.  
    Opłat za parkowanie pojazdów na terenie strefy płatnego parkowania można też dokonywać za pomocą aplikacji mobilnych: obecnie CityParkApp a od 1 marca również  za pomocą aplikacji MOBILET.
← powrót