VII Edycja Ogólnopolskiego Biegu Wilczym Tropem – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych, zmiana w kursowaniu autobusów MZK linii nr 5 w dniu 1 marca 2020 r.
Informujemy, iż od 1 stycznia 2020 roku ulegają zmianie przepisy dotyczące strefy płatnego parkowania.
Zmiana wytyczonych objazdów dla autobusów komunikacji miejskiej w związku z modernizacją ul. Wojska Polskiego.
Przebudowana została pętla autobusowa oraz parkingu dla samochodów osobowych przy skrzyżowaniu ulic Dworskiej i Belzackiej w Piotrkowie Trybunalskim.
Z dniem 01.01.2020r. ulega zmianie opłata rezerwacyjna na targowiskach miejskich i miejscach wyznaczonych do handlu w Piotrkowie Trybunalskim 
Kursowanie autobusów komunikacji miejskiej w dniu 11 listopada br. - w trakcie obchodów 101 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
W związku z rozpoczęciem prac związanych z modernizacją ul. Wojska Polskiego i zamknięciem jej dla ruchu od dnia 21 października 2019 r., na okres ok. 9 miesięcy, nastąpią zmiany w przebiegu tras linii autobusowych obsługiwanych przez MZK Sp. z o.o.
Tymczasowa organizacja ruchu będzie obowiązywać od czwartku (31 października) od godz.12.00 do niedzieli (3 listopada) włącznie.
Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że po uzgodnieniach dokonanych z MZK, w dniach 1 - 3 listopada 2019 r. autobusy komunikacji miejskiej będą kursować w następujący sposób:
 
Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że zgodnie z wytycznymi inwestora została zakończona przebudowa ronda u zbiegu ulic Armii Krajowej, Żelaznej, Górnej, Dmowskiego. W dniu 29 października br. nastąpi odbiór inwestycji oraz odbiór stałej organizacji ruchu na tym skrzyżowaniu.
Po zakończeniu czynności odbiorowych skrzyżowanie zostanie otwarte dla ruchu samochodowego i autobusy komunikacji miejskiej zostaną skierowane na swoje stałe trasy kursowania.