Zmiana wytyczonych objazdów dla autobusów komunikacji miejskiej w związku z modernizacją ul. Wojska Polskiego.
Przebudowana została pętla autobusowa oraz parkingu dla samochodów osobowych przy skrzyżowaniu ulic Dworskiej i Belzackiej w Piotrkowie Trybunalskim.
Z dniem 01.01.2020r. ulega zmianie opłata rezerwacyjna na targowiskach miejskich i miejscach wyznaczonych do handlu w Piotrkowie Trybunalskim 
Kursowanie autobusów komunikacji miejskiej w dniu 11 listopada br. - w trakcie obchodów 101 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
W związku z rozpoczęciem prac związanych z modernizacją ul. Wojska Polskiego i zamknięciem jej dla ruchu od dnia 21 października 2019 r., na okres ok. 9 miesięcy, nastąpią zmiany w przebiegu tras linii autobusowych obsługiwanych przez MZK Sp. z o.o.
Tymczasowa organizacja ruchu będzie obowiązywać od czwartku (31 października) od godz.12.00 do niedzieli (3 listopada) włącznie.
Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że po uzgodnieniach dokonanych z MZK, w dniach 1 - 3 listopada 2019 r. autobusy komunikacji miejskiej będą kursować w następujący sposób:
 
Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że zgodnie z wytycznymi inwestora została zakończona przebudowa ronda u zbiegu ulic Armii Krajowej, Żelaznej, Górnej, Dmowskiego. W dniu 29 października br. nastąpi odbiór inwestycji oraz odbiór stałej organizacji ruchu na tym skrzyżowaniu.
Po zakończeniu czynności odbiorowych skrzyżowanie zostanie otwarte dla ruchu samochodowego i autobusy komunikacji miejskiej zostaną skierowane na swoje stałe trasy kursowania.
 
Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta, jako inwestor przeprowadził gruntowny remont placu zabaw przy ulicy Topolowej (w środku osiedla).
Na terenie Parku Belzackiego rozpoczęto realizację deratyzacji. Wokół brzegu stawu, gdzie zagnieździły się szczury. Zostały rozstawione oznaczone pojemniki z trutką, a miejsca odgrodzono taśmą oraz rozwieszono informacje o przeprowadzanych działaniach i konieczności zachowania ostrożności.