W związku z zaplanowaną od 1 sierpnia br. zmianą trasy przejazdu linii 0 informujemy, że linia ta zostanie wycofana z ul. Spacerowej jedynie na odcinku od ul. Michałowskiej do skrzyżowania z ul. Rolniczą i Krętą.
Autobusy linii 0 nadal kursować będą ul. Spacerową w kierunku ul. Mickiewicza i Michałowa obsługując przystanki:
  • Spacerowa – Partyzantów;
  • Spacerowa – Cmentarz,
oraz w kierunku ul. Słowackiego obsługując przystanek Spacerowa – Partyzantów.
Od dnia 1 sierpnia br. wprowadzone zostaną zmiany w przebiegu trasy linii 0 oraz korekta w rozkładzie jazdy linii 5.
12-07-2021

KIA na sprzedaż

Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż samochodu służbowego stanowiącego własność  Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta w Piotrkowie Trybunalskim – samochód ciężarowy – skrzynia KIA K 2500  o nr rej. EP 22666.
Na zlecenie Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta w Piotrkowie Trybunalskim w ostatnich dniach zostały usunięte z miejsc przystankowych wiaty typu „Kaliski” tj. potocznie nazywane „grzybki” (z ulic: Wojska Polskiego/Zamurowa; Wojska Polskiego/Wolborska; Kostromska/Dmowskiego; Roosevelta/Przemysłowa).
Informujemy, że w dniu dzisiejszym (28 czerwca br.), w godzinach popołudniowych rozpocznie się przeniesienie stacji rowerowej Piotrkowskiego Roweru Miejskiego zlokalizowanej na Wierzejach.
 
Od soboty, 26 czerwca 2021 r. zniesione zostaną limity maksymalnej liczby pasażerów w środkach publicznego transportu zbiorowego - dostępnych będzie 100% miejsc.
Utrzymany został obowiązek zasłaniania ust i nosa przy pomocy maseczki w trakcie podróży.
Od niedzieli 6 czerwca 2021 r. podwyższony zostanie limit pasażerów w środkach transportu publicznego.
Od dnia 1 czerwca br. wprowadzona zostanie korekta trasy linii 5. Na wniosek pasażerów, w kursach w kierunku ul. Wroniej przywrócone zostanie zajeżdżanie autobusów tej linii na przystanek Dmowskiego FMG „Pioma”.
Ponadto kurs z ul. Wolborskiej do Bujen o godz. 7:05 zostanie przyspieszony na godz. 7:02.
Od  soboty 15 maja 2021 r. podwyższony zostanie limit pasażerów w środkach transportu publicznego.