Obchody rocznicowe Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
28-04-2022
Zmiana kursowania autobusów komunikacji miejskiej na czas zamknięcia ul. Słowackiego na odcinku od ul. Sienkiewicza do pl. Kościuszki oraz zachodniej strony Pl. Kościuszki w dniu 3 maja 2022 r. 
             W związku z obchodami rocznicowymi Uchwalenia Konstytucji 3 Maja i zamknięciem dla ruchu samochodowego fragmentu ulicy Słowackiego i Pl. Kościuszki, nastąpią zmiany w kurowaniu autobusów zbiorowej komunikacji publicznej. Po uzgodnieniach z działem eksploatacji MZK ustalono następujący przebieg linii - autobusy jadące w kierunku zachodnim pojadą objazdem ulicami: Kopernika, Sienkiewicza, Narutowicza, Młynarska, Słowackiego przez przejazd kolejowy do ulicy P.O.W. i dalsza część trasy bez zmian. Linia 9 od przystanku Wojska Polskiego - Cmentarna pojedzie prosto do przystanku Wojska Polskiego - Wiadukt (omijając przystanki Słowackiego-Sąd oraz P.O.W.). Autobusy jadące w kierunku wschodnim od przystanku P. O. W. pojadą: autobusy linii 9 ul. Słowackiego a następnie objazdem w lewo w ul. Dąbrowskiego do ul. Wojska Polskiego i dalej bez zmian, pozostałe autobusy skręcą w prawo w ul. Sienkiewicza, al. Kopernika i dalej po swoich stałych trasach.
 
         W czasie trwania uroczystości nieczynne będą przystanki: Słowackiego-Sąd 01 i 02 (po obu stronach ulicy) oraz Dworzec Autobusowy i Kolejowy P.O.W. 01 (dla linii nr 9).
 
← powrót