Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że po uzgodnieniach dokonanych z MZK, w dniach 1 - 3 listopada 2019 r. autobusy komunikacji miejskiej będą kursować w następujący sposób:
 
Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że zgodnie z wytycznymi inwestora została zakończona przebudowa ronda u zbiegu ulic Armii Krajowej, Żelaznej, Górnej, Dmowskiego. W dniu 29 października br. nastąpi odbiór inwestycji oraz odbiór stałej organizacji ruchu na tym skrzyżowaniu.
Po zakończeniu czynności odbiorowych skrzyżowanie zostanie otwarte dla ruchu samochodowego i autobusy komunikacji miejskiej zostaną skierowane na swoje stałe trasy kursowania.
 
Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta, jako inwestor przeprowadził gruntowny remont placu zabaw przy ulicy Topolowej (w środku osiedla).
Na terenie Parku Belzackiego rozpoczęto realizację deratyzacji. Wokół brzegu stawu, gdzie zagnieździły się szczury. Zostały rozstawione oznaczone pojemniki z trutką, a miejsca odgrodzono taśmą oraz rozwieszono informacje o przeprowadzanych działaniach i konieczności zachowania ostrożności.
Nowe połączenia PKS  oraz  Zintegrowany Bilet ŁKA+PKS
13-09-2019

Zawiadomienie

Zamknięcie pętli autobusowej oraz parkingu dla samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Dworska i Belzacka.
Tymczasowa organizacja ruchu na potrzeby przebudowy skrzyżowania dróg Armii Krajowej, Żelaznej, Górnej, Dmowskiego
02-07-2019

FLY FEST 2019

Zmiana w kursowaniu autobusów MZK linii nr 1 w dniach 6-7 lipca 2019 r.
28-06-2019

INFORMACJA

Informacja dla właścicieli (dzierżawców) pojemników przeznaczonych do zbiórki odzieży używanej , zlokalizowanych na terenach będących własnością Gminy Piotrków Trybunalski.
Zmiany w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej w dniach 21-24 czerwca 2019 r.