Zapytanie ofertowe dotyczące dezynfekcji wiat i konstrukcji przystankowych

Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
27-03-2020
Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta w Piotrkowie Trybunalskim poszukuje wykonawcy usługi polegającej na dezynfekcji wiat i konstrukcji przystankowych.
Dezynfekcja musi się odbyć profesjonalnym, certyfikowanym płynem przeznaczonym do odkażania powierzchni ogólnodostępnej infrastruktury miejskiej w nieprzekraczającym terminie do 3 kwietnia 2020 r.
Usługa dotyczy rozlokowanych na terenie całego miasta:
 
  1. 104 wiat przystankowych przeszklonych lub oblachowanych 3 lub 5 metrowych (w tym 3 wiaty murowane) wraz z ławkami wewnątrz wiaty i przy wiacie,
  2. 81 konstrukcji przystankowych pojedynczych, ewentualnie z przyległą ławką,
  3. 69 konstrukcji przystankowych podwójnych, ewentualnie z przyległą ławką.

Mapa rozmieszczenia przystanków autobusowych w Piotrkowie Trybunalskim jest dostępna na stronie internetowej: www.zdium-piotrkow.pl (zakładka: komunikacja-schematy komunikacyjne). Proszę o przedstawienie oferty cenowej za wykonanie w/w usługi z podziałem na dwa przypadki: dezynfekcja przy użyciu własnego środka odkażającego i dezynfekcja przy użyciu środka przekazanego przez zleceniodawcę. Proszę o podanie jednostkowej ceny tych usług (tj.: za jedną wiatę, za jedną konstrukcję). W przypadku dodatkowych pytań co do zakresu usługi proszę o kontakt telefoniczny z pracownikami Działu Komunikacji ZDiUM : Agatą Wypych lub Tadeuszem Wiśniewskim tel.: 44 732 05 34; 44 732 03 08.
            Oferty należy kierować mailowo na adres: sekretariat@zdium-piotrkow.pl
w terminie do 30 marca 2020 r.


 

Załączniki artykułu

← powrót