Urodziny ul. Juliusza Słowackiego. Utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w dniach 17 i 18 czerwca 2017 r.

Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
09-06-2017
W związku z odbywającymi się w dniach 17 i 18 czerwca br. Urodzinami ul. Juliusza Słowackiego i zamknięciem dla ruchu ul. Słowackiego na odcinku od ul. Sienkiewicza do pl. Kościuszki wystąpią utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej, autobusy kursować będą po zmienionych trasach.
W dniu 17 czerwca,  trasy objazdowe obowiązywać będą w godz. 9-21, natomiast w dniu 18 czerwca w godz. 9-22.
Trasy objazdów przebiegać będą następująco:
Linie 0, 6 i 9 w kierunku Rolniczej, Wierzej i Rakowskiej od przystanku Dworzec Autobusowy i Kolejowy-POW pojadą ul. Słowackiego, Sienkiewicza do przystanku Sienkiewicza-Urząd Miasta i dalej bez zmian. W kierunku powrotnym autobusy w/w linii od przystanku al. Kopernika-Próchnika pojadą pl. Kościuszki, ul. Stronczyńskiego, Wojska Polskiego, Sienkiewicza, Roweckiego-Grota, Polskiej Organizacji Wojskowej do przystanku Wojska Polskiego-Wiadukt i dalej bez zmian.
Linia 1 w kierunku Lotniska od przystanku Dworzec Autobusowy i Kolejowy-POW kursować będzie ul. Słowackiego, Sienkiewicza, Kopernika, pl. Kościuszki, Stronczyńskiego, Wojska Polskiego do przystanku Wojska Polskiego-Zamurowa i dalej bez zmian. W kierunku powrotnym od przystanku Wojska Polskiego-Cmentarna autobusy tej linii pojadą ul. Wojska Polskiego, Sienkiewicza, Roweckiego-Grota, Polskiej Organizacji Wojskowej do przystanku Wojska Polskiego-Wiadukt i dalej bez zmian.
Autobusy linii 2, 4 i 7 w kierunku Rakowskiej i Wierzej od przystanku Dworzec Autobusowy i Kolejowy-POW pojadą ul. Słowackiego, Sienkiewicza, al. Kopernika do przystanku al. Kopernika-Plac Niepodległości i dalej bez zmian. W kierunku powrotnym autobusy w/w linii od przystanku al. Kopernika-Plac Niepodległości pojadą pl. Kościuszki, ul. Stronczyńskiego, Wojska Polskiego, Sienkiewicza, Roweckiego-Grota, Polskiej Organizacji Wojskowej do przystanku Wojska Polskiego-Wiadukt i dalej bez zmian.
Autobusy linii 5 i 8 w kierunku Roosevelta oraz Małopolskiej od przystanku Dworzec Autobusowy i Kolejowy-POW pojadą ul. Słowackiego, Sienkiewicza, al. Kopernika do przystanku al. 3 Maja-al. Kopernika i dalej bez zmian. W kierunku powrotnym autobusy tych linii od przystanku al. 3 Maja-al. Kopernika pojadą pl. Kościuszki, ul. Stronczyńskiego, Wojska Polskiego, Sienkiewicza, Roweckiego-Grota, Polskiej Organizacji Wojskowej do przystanku Wojska Polskiego-Wiadukt i dalej bez zmian.
Na trasie objazdu obowiązywać będą przystanki:
  • al. Kopernika-Próchnika 01 (dla linii 1, 2, 4, 5, 7 i 8);
  • Wojska Polskiego-Cmentarna (dla linii 0, 2, 4, 5, 6, 7, 8 i 9);
  • Dworzec Autobusowy i Kolejowy-Roweckiego (dla linii 0, 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8 i 9).
Na czas objazdu wyłączone z obsługi będą przystanki:
  • Dworzec Autobusowy i Kolejowy-POW (przy Wieży Ciśnień);
  • Słowackiego-Sąd (po obu stronach ulicy);
  • al. Kopernika-Próchnika 02.
← powrót