Pożegnanie lata z Radiem Strefa FM Utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w dniu 3 września 2022 r.

Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
01-09-2022
W dniu 3 września br. zamknięta dla ruchu będzie ul. Słowackiego na odcinku od ul. Sienkiewicza do pl. Kościuszki. W związku z powyższym trasy objazdów przebiegać będą następująco:
 
  • Linie 0 i 6 w kierunku Mickiewicza i Wierzej od przystanku Dworzec Autobusowy i Kolejowy-POW pojadą ul. Słowackiego, Sienkiewicza do przystanku Sienkiewicza-Urząd Miasta i dalej bez zmian. W kierunku powrotnym autobusy w/w linii od przystanku Sienkiewicza – Urząd Miasta pojadą ul. Sienkiewicza, al. Kopernika, pl. Kościuszki, Narutowicza, Młynarską, Słowackiego do przystanku i dalej bez zmian.
  • Linie 1, 5 i 8 w kierunku Lotniska, ul. Wolborskiej, Rakowskiej, Świerczowskiej od przystanku Dworzec Autobusowy i Kolejowy-POW pojadą ul. Słowackiego, Sienkiewicza, al. Kopernika do przystanku al. 3 Maja-al. Kopernika i dalej bez zmian. W kierunku powrotnym autobusy tych linii od przystanku al. 3 Maja-al. Kopernika pojadą pl. Kościuszki, Narutowicza, Młynarską, Słowackiego do przystanku i dalej bez zmian.
  • Autobusy linii 2, 4 i 7 w kierunku Rakowskiej i Wierzej od przystanku Dworzec Autobusowy i Kolejowy-POW pojadą ul. Słowackiego, Sienkiewicza, al. Kopernika do przystanku al. Kopernika-Plac Niepodległości i dalej bez zmian. W kierunku powrotnym autobusy w/w linii od przystanku al. Kopernika-Plac Niepodległości pojadą pl. Kościuszki, Narutowicza, Młynarską, Słowackiego do przystanku i dalej bez zmian.
  • Autobusy linii 9 kursować będą na następującej trasie: Nowowiejska – Łódzka – Topolowa – Wysoka – al. Armii Krajowej – Wojska Polskiego – Polskiej Organizacji Wojskowej - Słowackiego - Dąbrowskiego – Wojska Polskiego - pl. Litewski – Wyzwolenia – Sulejowska - Skłodowskiej-Curie – Wojska Polskiego – al. Armii Krajowej – Łódzka – Nowowiejska.
← powrót