Marsz „Human Machine 100 km vol. 3 – The Cage” Utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w dniach 26-27 sierpnia 2023 r.

Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
22-08-2023
W związku z organizacją Marszu „Human Machine 100 km vol. 3 – The Cage” i zamknięciem dla ruchu ul. Słowackiego na odcinku od ul. Sienkiewicza do pl. Kościuszki, w dniach od 26 sierpnia br (od godz. 14) do 27 sierpnia br. (do godz. 23) nastąpią zmiany tras przejazdu autobusów MZK przez centrum miasta:
  • Linie 0 i 6 w kierunku Mickiewicza i Wierzej od przystanku Dworzec Kolejowy pojadą ul. Słowackiego, Sienkiewicza do przystanku Sienkiewicza-Urząd Miasta i dalej bez zmian. W kierunku powrotnym autobusy w/w linii od przystanku Sienkiewicza – Urząd Miasta pojadą ul. Sienkiewicza, al. Kopernika, Stronczyńskiego, Wojska Polskiego do przystanku W. Polskiego - Wiadukt i dalej bez zmian.
  • Linie 1, 5 i 8 w kierunku Lotniska, ul. Wolborskiej, Rakowskiej, Świerczowskiej od przystanku Dworzec Kolejowy pojadą ul. Słowackiego, Sienkiewicza, al. Kopernika do przystanku al. 3 Maja-al. Kopernika i dalej bez zmian. W kierunku powrotnym autobusy tych linii od przystanku 3 Maja - Kopernika pojadą al. 3 Maja, ul. Stronczyńskiego, Wojska Polskiego do przystanku W. Polskiego - Wiadukt i dalej bez zmian.
  • Autobusy linii 2, 4 i 7 w kierunku Rakowskiej i Wierzej od przystanku Dworzec Kolejowy pojadą ul. Słowackiego, Sienkiewicza, al. Kopernika do przystanku al. Kopernika - Pl. Niepodległości i dalej bez zmian. W kierunku powrotnym autobusy w/w linii od przystanku Kopernika - Pl. Niepodległości pojadą al. Kopernika, ul. Stronczyńskiego, Wojska Polskiego do przystanku W. Polskiego - Wiadukt i dalej bez zmian.
  • Autobusy linii 9 w kierunku Nowowiejskiej od przystanku W. Polskiego - Cmentarna pojadą ul. W. Polskiego do przystanku W. Polskiego - Wiadukt i dalej bez zmian. W kierunku powrotnym autobusy w/w linii od przystanku Dworzec Kolejowy pojadą ul. Słowackiego, Dąbrowskiego, Wojska Polskiego do przystanku W. Polskiego – Zamurowa i dalej bez zmian.
← powrót