Badania marketingowe piotrkowskiej komunikacji miejskiej - praca dla ankieterów

Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
02-09-2022
Firma „Marcin Gromadzki Public Transport Consulting” poszukuje ankieterów do przeprowadzenia badań marketingowych wielkości popytu w autobusach piotrkowskiej komunikacji miejskiej.
Badania planowane są w terminie od 10 do 21 września 2022 r. (oprócz poniedziałków i piątków). Istnieje możliwość dogodnego doboru dni i godzin pracy w ramach przygotowanych zadań – aczkolwiek zależy nam najbardziej na osobach, które zapiszą się we wszystkie dni badań na największą liczbę godzin.
Wymagane są:
– sumienność,
dyspozycyjność (praca zmianowa w całym przekroju godzinowym funkcjonowania komunikacji miejskiej w dniach badań),
– podstawowa znajomość miasta i okolic,
– umiejętność wykonywania podstawowych operacji matematycznych,
– bieżący dostęp do elektronicznej skrzynki pocztowej e-mail.
Praca ankietera polegać będzie na liczeniu pasażerów podróżujących autobusami oraz zapisywaniu czasu przejazdu, zgodnie z otrzymanym harmonogramem badań. Ankieterzy będą pracować wewnątrz pojazdów – nie rekomenduje się więc tej pracy dla osób z chorobą lokomocyjną.
Z ankieterami zawarte zostaną umowy zlecenia, z wynagrodzeniem w kwocie 25 zł brutto za godzinę pracy (minus wszystkie wymagane prawem potrącenia podatkowe i ubezpieczeniowe).
Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie poprzez przesłanie CV, zawierającego w szczególności imię i nazwisko, e-mail i telefon kontaktowy na adres: piotrkow@ptc-gromadzki.pl
Do zgłoszenia należy dopisać klauzulę wykorzystania danych osobowych o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Marcin Gromadzki Public Transport Consulting w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Szkolenie ankieterów odbędzie się w dniu 9.09.2022 r. (piątek), w specjalnie podstawionym autobusie na pętli przy ul. Słowackiego, o godz. 9, 12 lub 15 (do wyboru). Na szkolenie (czas trwania do 3 godz.) należy zabrać długopis i sztywną podkładkę do pisania. Bezpośrednio po szkoleniu odbywać się będą zapisy na konkretne zadania oraz wydawanie dokumentów i harmonogramów badań.
Kontakt z osobą nadzorującą organizację badań:
piotrkow@ptc-gromadzki.pl
← powrót